Design Week - Mediolan 2017

Jak co roku wybraliśmy się do Mediolanu, aby zobaczyć co nowego w świecie wnętrz i jak daleko w tym roku posunęły się umysły młodych projektantów. Przedstawiamy fotorelację z tych krótkich, ale intensywnych dni spędzonych w Mediolanie podczas tygodnia designu :

Zwyczajowo nie mogło nas zabraknąć w strefie Ventura Lambrate, w której można podziwiać najbardziej odjechane pomysły młodych projektantów. Wśród wielu licznych wystawców największą uwagę przykuły m.in.: nogi do stołów z charakterem, ciekawe propozycje prezentacji zieleni, tabliczki czekolady z wykutymi planami miast, filiżanki do espresso ze skorupek jajek nawołujące do zmniejszenia tempa życia oraz wieszaki ze specjalnymi otworami, do których można wlać olejki zapachowe, aby nasze ubrania pozostawały świeże i pachnące - sami zobaczcie :

Kolejną ulubioną przez nas dzielnicą jest Tortona gdzie w tym roku wystawiały się polskie szkoły designu z różnych miast Polski :

Tegoroczne targi w centrum wystawienniczym Rho pod Mediolanem odbyły się pod hasłem Euroluce. Przedstawiamy zalążek tego co można było zobaczyć :