Targi designu w Starej Zajezdni - Zaprojektowani - Kraków 2015

II edycja Zaprojektowanych, czyli Krakowskich Spotkań z Dizajnem mających na celu prezentacje polskich projektantów i producentów została zakończona. 

Trzydniowy festiwal rozpoczęliśmy w piątek w siedzibie Krakowskich Szkół Artystycznych wykładem prof. Władysława Pluty - nieprawdopodobnej postaci, legendy polskiego projektowania. Świetny wykład i sposób myślenia.

Drugi dzień festiwalu spędziliśmy na wykładach w Prodesigne na ul. Składowej 22 słuchając i rozmawiając na temat szeroko pojętego designu. Po południu uczestniczyliśmy w warsztatach moodboardowych - a poniżej przedstawiamy efekt pracy naszego zespołu - moodboard w stylu klasycznym.

Punktem kulminacyjnym były Targi w Starej Zajezdni - jak w ubiegłym roku ściągnęły tłumy i nas też. W tym roku naszą uwagę przykuły przede wszystkim dodatki, bez których oczywiście nie wyobrażamy sobie projektowania - to one tworzą klimat i stanowią osobisty akcent właścicieli danego wnętrza. Przedstawiamy zaledwie kilka propozycji, które nas zachwyciły i czekąją na swoje miejsce w naszych kolejnych projektach: